Hakkımızda

Sarıkaya Teknik, 1981 yılında ısıtma sektöründe ilk adımlarını atıp sektör de ısıtma sistemleri ürünlerinin onarım, bakım, yedek parça satışı, anakart tamiri ve yoğuşmalı fan motoru tamirini günümüzde devam ettirmektedir.

Yaklaşık 14 adet markanın zamanında yetkili servisliğini yaptıktan sonra bilgi ve birikimini çırak eğitimi, sektörde hizmet veren kombi servisi ustalarına videolu eğitimler ile destek sağlamaya devam etmektedir.

Isıtma sistemleri ekipmanları parçalarının onarımı ve üretimi ile ilgili bir çok ar-ge çalışması yürütmektedir. Dışa bağımlı olunan ürünlerin yurt içerisinde tekrardan eski verimliliğini sağlayacak bir çok projeyi yürütmektedir.

Sektör içerisinde en çok ihtiyaç duyulan kart tamiri ve fan tamiri hizmetinde her geçen gün bilgi ve birikimini arttırarak çözüm odaklı onarım hizmetini sürdürmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile bir çok marka ve model kombi, kazan ve şofben parçalarının geniş ürün yelpazesini bünyemizde bulundurmaya çalışarak, en iyi hizmeti sunmayı temel ilke olarak hedefleyen misyonumuz ile siz değerli müşterilerimiz için çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerle beraber ilerlemekten büyük gurur ve mutluluk duymaktayız.

Başa dön tuşu