Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamirine ne zaman ihtiyaç duyulur?

Kombi anakartına dışarıdan çalışmasını engelleyecek bir madde ya da etkenden dolayı arıza yaptığında ihtiyaç duyulur. Ya da bir süre sonra kombi anakartının üzerindeki parçalar görevini yerine getiremez olduğunda tamire ihtiyaç duyabilir.

Aşağıdaki videoda Ariston Genus One/Alteas One kombiye ait ekran kartı arızası paylaşılmıştır. Onarıma başlamadan önce devre kartı teste alınır. Arından işlem yapılarak sağlamlığı kontrol edildikten sonra kombi kullanıcısına teslim edilir.

Marka ve model fark etmeksizin bir çok arızalı anakart, ekran kartının tamirini yapmaktayız.

Tamiri yapılan kombi anakartı düzen tutar mı?

Arızalı kombi anakartı tamir edilip testi uygun bir şekilde yapılıp sorunsuz bir şekilde çalışacağından emin olduktan sonra kombiye takılarak kullanılmaya devam edilir. Tabi burada tamiri yapan firmanın ya da teknik elemanın kombi çalışma prensibinden ve elektronik alanında bilgi sahibi olması önemli faktördür.

Uygun ekipmanlar ve bilgi, birikim ile bir çok kombi anakartı sorunsuz bir şekilde tamir edilir.

Firmamız Türkiye’nin tüm illerindeki servis ve kombi kullanıcılarının kombi anakartlarının tamirini yapmaktadır. Yapılan her anakarta da 1 yıl garanti verilmektedir.

Arızalı olan kombi anakartınızı korunaklı bir şekilde paketleyerek bize anlaşmalı kargomuz ile gönderim sağlayabilirsiniz. Test cihazında test edilerek arızası belirlenen kombi anakartı hakkında tarafınıza bilgi verilerek gerekli işlemler ile çalışır hale getirilir.

Ayrıca kombi anakartına ihtiyacınız varsa sitemizde yayınlanan anakartları inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu